Wesprzyj ORATOR

baner 1%

Wyszukiwarka

Bal Wszystkich Świętych 2017

To dobry moment w kalendarzu różnych uroczystości na pokazanie dzieciom o co chodzi z tą świętością; dlaczego warto iść ścieżką dobra i miłości; jak one przemieniają nasze życie, naszych rodzin  i świata wokół nas. To dobry moment na przekazanie dzieciom wartości, którymi żyjemy. W naturalny sposób, czyli podczas wspólnego, radosnego spędzania czasu, zaszczepiamy w ich sercach to co najważniejsze, to co stanowi ich fundament życia.

Strona balwszystkichswietych.pl ma Ci pomóc zorganizować i wypromować to wydarzenie lub dołączyć się do niego tam, gdzie już jest organizowany. Znajdziesz na niej plakat balu, przykładowy scenariusz, ale również odszukasz miejsca, gdzie bal jest organizowany.

MOŻESZ ZROBIĆ BAL W TERMINIE DO 12 LISTOPADA. Na weekend lub w tygodniu. Różnie się to dzieje w poszczególnych parafiach.

Prosimy Cię również o podzielenie się po balu zdjęciami, nagraniami, informacjami z Facbooka i innymi promocyjnymi materiałami. Z wielką przyjemnością umieścimy je na naszej stronie. Niech DOBRO się rozlewa!

WIĘCEJ INFORMACJI NA: www.balwszystkichswietych.pl

Nasi Partnerzy

Nawigacja w Stopce strony


Własność i Twórcy

2012 © Fundacja Małymi Krokami | Projekt i wykonanie Dobra Kompania