Wesprzyj ORATOR

baner 1%

Wyszukiwarka

Dla Uli

Szanowni Państwo!

 

Zwracam się z  prośbą o wsparcie finansowe w zakupie protezy.

 

SONY DSC  Nazywam się Urszula Podsiadło. Od kilku lat pracuję z ludźmi jako konsultantka ds. przeciwdziałania przemocy domowej i terapeutka. Moja praca na płaszczyźnie psychologicznej to spotkania z drugim człowiekiem, wspieranie w sytuacjach trudnych, życiowych zakrętach, w poszukiwaniu dróg rozwiązania i zmiany. Pomagam poszczególnym osobom w odkrywaniu swoich mocnych stron i zasobów oraz życiowych celów. Najcenniejsze jest właśnie towarzyszenie ludziom w poznawaniu siebie, osiąganiu równowagi i spokoju wewnętrznego.

Prywatnie jestem wielką miłośniczką rękodzieła artystycznego, sama chętnie odprężam się przy robieniu kolczyków czy kartek świątecznych. Lubię podróżować, poznając nowe miejsca i kultury.

Wszystko, czego dotąd dokonałam – i zawodowo, i prywatnie – było możliwe dzięki pomocy i dobremu sercu wielu osób. Abym dalej mogła realizować swoje pasje potrzebuję nowoczesnej protezy kończyny dolnej.

Jest  to bardzo drogi sprzęt –  ponad 50 tys. złotych. Nie jest możliwe, bym zakupiła ją z pieniędzy, jakie zarabiam. Natomiast ze środków Narodowego Funduszu Zdrowia przysługuje mi na zakup protezy zaledwie 3 tyś. złotych, co stanowi 6 % wartości.

 

Liczy się dla mnie naprawdę każda złotówka, a także przesłanie mojej prośby do choćby jednego Państwa znajomego smiley

 

Wpłaty należy dokonywać na konto:

Fundacja „Małymi Krokami”

Volkswagen Bank Polska
konto nr: 67 2130 0004 2001 0573 1054 0004

z dopiskiem: „Urszula Podsiadło”

 

W razie potrzeby służę bardziej szczegółowymi informacjami:

e-mail: ulapodsiadlo@gmail.com, nr telefonu: 602 712 081  

Z góry dziękuję za Państwa wsparcie.

Nasi Partnerzy

Nawigacja w Stopce strony


Własność i Twórcy

2012 © Fundacja Małymi Krokami | Projekt i wykonanie Dobra Kompania