Wesprzyj ORATOR

baner 1%

Wyszukiwarka

O nas

Nasza misja: Chcemy być przy drugim człowieku, kiedy odkrywa Dobro – w sobie i w bliźnim. I cieszymy się bardzo, kiedy choć trochę pomagamy mu w dokonaniu tego odkrycia.

Odkąd pamiętamy zawsze zadziwiało nas z jaką pasją, energią i pieczołowitością różni ludzie wokół nas dbają o swój rozwój zawodowy; kursy, szkolenia, staże, coaching, wyjazdy integracyjne… I dobrze, trzeba się na tym polu rozwijać. Nie można jednak zapominać o tym, co jest najbardziej istotne; gdzie bije nasze serce, gdzie jest na prawdę nasze życie. Dla nas to przestrzeń małżeństwa, naszego małżeństwa. Przede wszystkim tutaj chcemy się rozwijać, tutaj oddychać pełną piersią. Choć bardzo lubimy nasze prace i poświęcamy im spory kawałek serca :) 

Właśnie dlatego powstała Fundacja MAŁYMI KROKAMI – bardzo chcieliśmy inwestować w swoje małżeństwo, które realizujemy m.in. przez bycie mamą i tatą. A że miekszaliśmy w małej (choć uroczej) mieścinie, postanowiliśmy nie nadwyrężać się podróżami, tylko zapraszać specjalistów do nas. Tak zorganizowaliśmy pierwsze warsztaty dla rodziców, potem przyszły kolejne i kolejne… i tak zostało do dziś. Interesuje nas wszystko, co wspiera dobre więzi i buduje miłość w rodzinie: dwupokoleniowej, wielopokoleniowej, z kochanymi dziadkami, z niepełnosprawnymi dziećmi – po prostu w każdej rodzinie. Pracujemy więc z małżonkami, rodzicami i oczywiście ich dziećmi. Tym ostatnim ponadto, pomagamy zachwycać się światem podczas różnych zajęć i warsztatów edukacyjnych. 

Adrianna i Marek Łyskawa

Nasi Partnerzy

Nawigacja w Stopce strony


Własność i Twórcy

2012 © Fundacja Małymi Krokami | Projekt i wykonanie Dobra Kompania