Wesprzyj ORATOR

baner 1%

Wyszukiwarka

Startujemy z zajęciami edukacyjnymi w Warszawie

Przez dwa lata zrealizowaliśmy krótkie pilotaże: raz dla przedszkolaków, drugi raz dla szkolniaków. Nigdy nie zapomnimy tych zajęć, podczas których dowiedzieliśmy się, że samochody z literą "L" wożą niepełnosprawnych lub że wąż też – jak niepełnosprawni – nie ma nóg. Pozbieraliśmy w walizkę doświadczenia i wysłaliśmy do stacji: Najlepsze-Warsztaty-Dla-Dzieci-O-Osobach-Niepełnosprawnych :)

Efektem jest właśnie startujący pótoraroczny projekt "Moce superbohaterów – zajęcia edukacyjne nt. osób niepełnosprawnych", podczas których dzieci z warszawskich przedszkoli i szkół poznają świat osób nie mogących posługiwać się wzrokiem, słuchem, mających trudności w poruszaniu się lub zaburzenia ze spektrum autyzmu. Będziemy maluchom opowiadać o tych czterech niepełnosprawnościach, ale przede wszystkim umożliwimy im doświadczenie tego stanu, wykorzystując symulatory uszkodzeń wzroku i słuchu, zaburzeń sensorycznych, itp. 

Nie możemy bowiem pozwolić, by nadal 62% dorosłych Polaków nie miało kontaktów z osobami niepełnosprawnymi. 3,2,1,0 START. 

 

 

Nasi Partnerzy

Nawigacja w Stopce strony


Własność i Twórcy

2012 © Fundacja Małymi Krokami | Projekt i wykonanie Dobra Kompania